Купити каркас арматури фундаменту. Арматура для фундаменту

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Арматурний каркас

Акція! Спеціальна пропозиція при покупці від 10 тонн продукції! Деталі акції тут.

Арматурний каркас являє собою в’язану або зварену конструкцію з сталевих стрижнів, призначену для розподілу розтягують навантажень. Такі деталі незамінні в будівництві будівель різного функціонального призначення.

Продаж і виробництво арматурних каркасів для фундаменту і інших конструкцій, їх збірка, зварювання і монтаж — профільний напрям роботи компанії Смоленський металургійний комбінат. У прайс-листі є ціна каркаса з арматури для фундаменту (фото та відгуки є на нашому сайті).

Увага: Ціни вказані в прайс-листі носять орієнтовний характер. Будь ласка, уточніть дані у менеджера, зателефонувавши або відправивши заявку через сайт. Всю необхідну інформацію вам повідомлять в найкоротші терміни!

Ціни на арматурні каркаси

Ціна виготовлення арматурного каркаса починається від 35 000 рублів.

Вартість доставки

Виберіть обсяг (вага в тоннах):

Точка доставки (км від Смоленська):

Потрібну кількість машин:

Вартість доставки (руб):

Уточніть інформацію у логіста по телефону 8 (4812) 548-604

Вартість доставки в інші регіони уточнюйте у менеджерів.

Застосування арматурного каркаса

Арматурні конструкції, головним чином, набувають для зміцнення балок над прорізами, ригелів, колон, дверних і віконних перемичок, прогонів і в якості бази під фундамент. Основна їх функція — це надання міцності лінійним конструкціям.

Оптових покупців зацікавить вартість за тонну, ціни арматурних каркасів для фундаменту можна розрахувати, виходячи з його площі.

Виробництво арматурних каркасів

Зварні вироби робляться з поперечних або поздовжніх стрижнів, що з’єднуються між собою в місцях перетину з допомогою зварювання. Вироби виробляють в двох варіантах виконання:

  Плоскі, з поперечними стрижнями, що знаходяться в одній площині, які задіюють в армуванні розтягнутих, лінійних згинаються ЗБВ, а також конструкцій, що відрізняються малою шириною поперечного перерізу. просторові, мають поперечним перерізом, розташованим в різних площинах.

Компанія Смоленський металургійний комбінат пропонує послуги з виготовлення каркасів з арматури в Смоленську, розцінки від виробника роблять їх вигідними для оптових, а також для роздрібних клієнтів. Фото арматурного каркаса, ціни, розміри представлені в прайс-листі. Скільки коштує зварити арматурний каркас нестандартної конфігурації на замовлення, і іншу уточнюючу інформацію ви дізнаєтеся у наших консультантів по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті.

Технічні характеристики і сортамент арматурних каркасів

Продукцію даного типу створюють в декількох варіантах, виготовлення яких відрізняється наданням їм певної форми. Це допомагає підібрати ідеальну модель для фундаменту. Готові арматурні каркаси (ГОСТ 10922-90) бувають:

  Плоскі, їх визначальні параметри — довжина і ширина; просторові (об’ємні), які мають параметри ширини, довжини і висоти і зварної метод з’єднання (ферми, блоки, пакети). в окрему групу виділяють прокатні вироби для паль.

Всі види арматурних каркасів відрізняє висока міцність і відмінні показники зчеплення з бетоном, довговічність і надійність.

Особливості

Вироби даного типу бувають закритими і відкритими. Виходячи з положення анкерних стрижнів по відношенню до плоского елементу, вони діляться на:

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Умови зберігання і транспортування

Партії арматурних каркасів перевозять укладеними по горизонталі, попередньо зв’язавши в пакети. Кожен пакет повинен складатися з елементів однієї марки і мати супровідну документацію, що підтверджує якість продукції та маркування, де містяться дані про розміри, вагу та інші характеристики арматурних каркасів.

Перевезення здійснюється будь-яким транспортом. У компанії Смоленський металургійний комбінат можна дешево купити каркас з арматури, виробництво за індивідуальними параметрами дозволить вам придбати такий матеріал, який чудово підійде для вашого будівництва. Ми пропонуємо купити арматурні каркаси і сітки за цінами виробника з доставкою (по Смоленську, Смоленської області). Фото та відгуки про нашу продукцію, а також ціна виготовлення арматурних каркасів і вартість установки арматурного каркаса представлені на сайті.

Супутні товари

Як купити арматурний каркас

Оформлення
замовлення Уточніть наявність арматурного каркаса, його ціну по телефону 8 (4812) 548-604 або на сайті (через форму зворотного зв’язку). Зробіть замовлення, після чого ми складемо договір поставки.

Оплата Сплатіть вартість арматурного каркаса одним із зручних способів: безготівковим розрахунком або готівкою. Для постійних клієнтів можлива відстрочка платежу.

Доставка або самовивіз Узгодьте дату доставки / відвантаження зі складу. Арматурний каркас може бути доставлений ЖД і автотранспортом. Можливий виїзд спецтехніки.

Приймання
та розвантаження У вартість замовлення входить 1 (одну) годину на розвантаження силами покупця. Після розвантаження, отримаєте на руки повний комплект документів.

Про компанію

Більше 12 років компанія ТОВ «Смоленський металургійний комбінат» активно працює на ринку металопродукції. Професіоналізм співробітників, захопленість, відповідальність, продуманість дій, прагнення пропонувати Вам кращі рішення Ваших завдань — це те, що характеризує компанію «Смоленський металургійний комбінат», як гідного партнера здатного задовольнити потреби самого вимогливого клієнта.

  ТОВ «Смоленський металургійний комбінат» — 12 років досвіду роботи на ринку Уважний підхід до вашої потреби Гнучка система цінової політики Додаткові послуги Оперативна відвантаження і доставка Гарантія якості і безпеки під час перевезення Попередня передпродажна підготовка Маркування, сортування, упакування

Наші координати

Багатоканальний тел. 8 (4812) 548-604
Комерційний відділ: smk67 @ inbox. ru
Графік роботи: з 8:00 до 18:00

Легкі арматурні конструкції

Арматурні каркаси

У наш час стрімко розвивається будівництво великих будівель, бізнес, торгових і розважальних центрів, стадіонів і житлових комплексів. Для прискорення процесів будівництва потрібні все нові підходи і технології. Замовник завжди зацікавлений в надійності конструкцій і швидкості виконання замовлень. Одним із шляхів оптимізації робіт є використання Легких арматурних конструкцій .

Компанія Укритарм має багаторічний досвід роботи в сфері виготовлення продукції для армування залізобетонних споруд і пропонує виробництво висококласних легких металевих виробів, які необхідні для зміцнення і збільшення міцності фундаменту і несучих будівель. Компанія приділяє особливу увагу високій якості продукції, що випускається, тому використовує в своїй роботі тільки новітні технології і сертифіковану сировину.

Для гнуття та рубки арматури використовується сучасне італійське обладнання, наприклад, Лінія напівавтомат . спеціально створена для даного виду робіт. Для збільшення міцності і гарантії якості у виробництві, в залежності від умов і мети, застосовуються різноманітні методи зварювання — як Електричний дугового . так і Контактний . Різноманітність підходів забезпечує максимально якісне з’єднання і ідеальні зварювальні шви, що зміцнює Арматурний каркас . Ваше замовлення може бути виконаний в найкоротші терміни, так як наша компанія володіє величезними потужностями і за одну зміну може виробляти продукції До 10 тонн .

Багатофункціональність і особливі фізико-хімічні властивості арматурних каркасів дозволяють розширити область їх використання. Дані металоконструкції застосовуються не тільки для зведення нових великих споруд і зміцнення їх фундаменту, а також з успіхом використовуються і при капітальних ремонтах старих і пошкоджених будівель. Якщо ви звернетеся до наших кваліфікованих менеджерів, то отримаєте всебічну повну консультацію по всіх питаннях. Ми підберемо необхідний вид арматури і приймемо рішення по способу її сполуки, допоможемо створити індивідуальний проект для необхідного каркаса, обговоримо всі ризики і витрати, врахуємо всі ваші побажання і вимоги.

Наші навчені й досвідчені фахівці встановлять Арматурний каркас . що додатково гарантує надійність і довговічність використання споруд.

Наша продукція та послуги

Продукція

Послуги

  Купити каркас арматури фундаменту. Арматура для фундаменту

Галерея об’єктів

Про нас

ТОВ УКРІТАРМ — компанія, яка спеціалізується на виробництві виробів для армування залізобетонних конструкцій на будівельному ринку України. Перевага компанії — використання сучасних технологій і обладнання світових лідерів з виробництва в даному секторі.

Основні розділи

Арматурні каркаси

Арматурні каркаси сіток

У будівельній сфері, при зведенні залізобетонних конструкцій важливо виконати всі маніпуляції, необхідні для посилення їх міцності. І з цією метою використовуються каркаси арматурні — суцільнометалеві конструкції, виготовлені з арматури або металевих стрижнів різного діаметра.

Області застосування арматурних каркасів досить різноманітні. Наприклад, вони є основним елементом в монолітних бетонних конструкціях, без них не обійтися при зміцненні залізобетонних конструкцій, плит, опорою мостів, фундаменту монолітного типу, і навіть будівництво доріг — сфера, де арматурні каркаси також широко застосовується. Сучасні виробничі технології дозволяють виготовляти два основні види подібних виробів:

  Просторові каркаси — являють собою об’ємні споруди, які можуть складатися з декількох пов’язаних між собою каркасів плоского типу, або ж з арматурних каркасів трикутної або круглої форми. Використовуються такі вироби для армування перекриттів, колон і стін. Плоскі арматурні каркаси (арматурні сітки) — являють собою площинні металоконструкції, які складаються з поперечних і поздовжніх арматурних стержнів, з’єднаних між собою зварними швами. Призначені такі вироби для армування фундаменту, лінійних залізобетонних блоків та інших типів конструкцій при будівництві дорожніх і мостових споруд.

Крім того, обидва цих типу каркасів арматурних використовуються для додання жорсткості і надійне зміцнення конструкцій.

Актуальна пропозиція купити арматурні каркаси в компанії «Завод Центр-Сітка»

Виготовлення каркасів з арматури на нашому заводі здійснюється на сучасному обладнанні, згідно всіх вимог і норм, що гарантує надійність каркасів в процесі експлуатації. Уже тисячі наших клієнтів користуються перевагами співробітництва з «Завод Центр-Сітка». Чому ж зробити замовлення на виготовлення арматурних каркасів на нашому заводі або купити вже готові вироби — це вигідно? Перш за все тому, що це дає можливість «виграти» час на проведення будівельних робіт і знизити їх трудомісткість. Крім того, використання високотехнічного обладнання у виробництві такого роду конструкцій, професійна контактне зварювання, а також ефективний розкрій конструкції забезпечують практично безвідходне виробництво.

Придбати арматурні каркаси в «Завод Центр-Сітка» — значить отримати:

  Готові вироби, завдяки яким будівельні роботи будуть виконуватися оперативніше; якісні вироби, використання яких не супроводжується утворенням відходів, а значить — ви економите грошові кошти; надійні конструкції без дефектів і шлюбу, так як кожен арматурний каркас виготовляється на сучасному високотехнологічному обладнанні за передовими технологіями; вироби точних геометричних розмірів і правильної форми, що забезпечує підвищення якості будівництва; конструкції, виготовлені із суворим дотриманням креслень замовника, що контролюється фахівцями заводу на всіх етапах виробничого процесу, у тому числі навіть найменшу можливість ризику виникнення яких-небудь дефектів.

Крім того, ціна арматурних каркасів, куплених у нас, цілком і повністю виправдовується їх високою якістю. Технічні можливості заводу «Центр-Сітка» дають можливість задовольнити потреби покупців як з будь-яких обсягах, і навіть в самі стислі терміни, своєчасно забезпечуючи металоторговельної і будівельні компанії надійної продукцією.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...