Скільки бухт арматури можна занурити в напіввагон. скільки арматури

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Чому у всіх прайсах довжина арматури 11,7 м? Чому не 12?

Ця безглузда АРМАТУРА майже у всіх прайсах 11,7 метрів, а двотавр майже всюди 12 метрів!

Довжина відправних елементів. як правило, не повинна перевищувати 12 м при навантаженні в напіввагони і 13,77 м при навантаженні на відкритий рухомий склад. Для залізничної платформи старого зразка — з дерев’яними бортами і вантажопідйомністю 62 т максимальна можлива довжина вантажу, погружаемого на одну платформу якраз і становить 13,774 м.
Як правило, двутаври возять на платформах, а арматуру в піввагонах.

Крім того, згідно з СТО АСЧМ 20-93 двутаври мірної довжини виготовляють такі довжини # 61484; м: 9, 10, 12, 15, 18, 24. Тобто чітка градація. Допускається проводити двутаври немірної довжини, а також за погодженням із замовником двутаври довжиною від 8 до 24 м з градацією довжини через 0,1 м.
За ГОСТ 8239-89 двутаври виготовлялися довжиною від 4 м до 12 м. І тільки за погодженням із споживачем довжиною понад 12 м.
По ГОСТ 26020-83 двуаври виготовляють Відповідно до замовлення довжиною від 6 м до 24 м.

Останній раз внесено зміни Leonid555, 22.11.2010 о 19:34.

Ет зрозуміло) Питання в темі не чому двутавр 12 метрів
Чому арматура 11,7 а не 12?

Не влаштовує моя відповідь про габарити піввагонів? Ваша справа. Можете і далі робити вигляд, що не розумієте простих речей.
А можете задати своє питання виробникам арматури. Вони вам дадуть відповідь той же, що і я. І ще додадуть, що на їх обладнанні ЗАВЖДИ так робили. Навіть в СРСР.
Вам потрібна арматура довжиною саме 12 м? За ваші гроші все що завгодно! Хто вам сказав, що на ринку немає такої арматури? Я сенс ваших претензій до довжини арматури не розумію. Далеко не всім потрібні стрижні довжиною саме 12 м.

VVapan4ik . ви занадто захоплюєтесь конспірологічними версіями. Вам всюди якісь змови і змови виробників ввижається.
Тоді поясніть чому в СРСР (також як і зараз) виробляли арматуру в тому числі і довжиною 11,7 м? А то, якщо захоплюватися теріямі змов, виходить що в СРСР виробництвом арматури займалися виключно дисиденти, що мріяли будь-яку ціну нашкодити рідному ЦК КПРС і под. рать в кишеню особисто Леоніду Іллічу.

Останній раз внесено зміни Leonid555, 09.10. о 16.37.

Не влаштовує моя відповідь про габарити піввагонів? Ваша справа. Можете і далі робити вигляд, що не розумієте простих речей.

Пффф. Якби габарит піввагона був би 11700мм, тоді ваша відповідь б мене влаштував. Але габарит 12000, так що єдина версія — це змова виробників арматури)))
Зрозумійте ідею — прокат він 12000 мм відпускається, так що заважає і арматуру відпускати по 12000? 300 мм в вагоні виходить невикористане простір — значить, втрата грошей при транспортуванні знову ж

За ідеєю завод повинен орієнтуватися на споживача. Хто зараз головний споживач арматури з діаметром більше 12? праільно, монолітні конструкції — фундаменти, плити перекриття, колони, стіни. розміри плит в плані — модульні, 6-12 метрів в більшості випадків. Щоб заармовані плиту 12 метрів, мені потрібен пруток довгою 11960. Ну або дві по 6: 5960х2 = 11920 А у мене є тільки 11700)))
Тому на питання

Вам потрібна арматура довжиною саме 12 м?

Пффф. Якби габарит піввагона був би 11700мм, тоді ваша відповідь б мене влаштував. Але габарит 12000

Не забувайте, що прутки роблять не з точністю до мікрона. На їхню довжину є плюсовий допуск, про це тут вже писали. Прутки в пачці лежать не строго пріторцованние по кінцях один до одного, а з деяким зрушенням один щодо одного. Ну і стінки піввагона встановлюють з точністю аж ніяк не як у космічних апаратів. Так що в напіввагон довжиною 12 м вам запросто може не удасться укласти на дно прутки довжиною 12 м. Та й у прутка з номінальною довжиною 12 м реальна довжина більше 12 м, знову таки через плюсових допусків.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Так. мені потрібна, і за нормальною ціною, і це не примха за ваші гроші

Ви думаєте, що зараз ніхто не виробляє арматуру довжиною 12 м? Помиляєтеся, виробляють. Вам і про це вже писали. Так що ніхто вас штучно не примушує купувати арматуру довжиною 11700 мм.
Ну а щодо нормальної ціни — так це ви в антимонопольний комітет звертайтеся, а не на форум.

Тобто прокат 12-ти метровий завжди лежить строго пріторцованний і не зрушується? І транспортується в вагонах космічної точності?

Не треба баламутити. Давайте серйозно розмовляти.
Піввагони бувають різного розміру. Я про це вже писав. Є вагони старого зразка, є більш нові з збільшеними внутрішніми розмірами.

Простіше якраз на платформі везти, ніж кожну арматурину укладати як оселедців у піввагон (арматуру разом з допуском 12070 мм).

Ну це ви так вважаєте. Якщо на вашу міркувати то все б тільки на платформах і возили. На платформі вантаж треба закріпити (інакше впаде), а піввагона борту є. А якщо вантаж треба кріпити, то це додаткові пристосування і робота, а значить і ціна за навантаження інша.
В принципі, VVapan4ik, і платформи різні бувають. У тому числі і з відкидними невисокими бортиками.
Питання як завжди впирається в гроші. Або є особливі вимоги до рухомого складу для перевезення вантажу, або ні — грузи в який хочеш напіввагон і вези. Ну ціна різна. Часи СРСР коли за все платили партія і уряд давно пройшли. Ви не помітили? Зараз за все платить споживач. І йому пропонують товари різної ціни і якості.
Ви, VVapan4ik, разом з Сазоничем можете скільки завгодно обурюватися, але ціни на товари все одно будуть різні. Пояснити чому у одного товару ціна вище ніж у іншого можна, але вам адже ці пояснення не потрібні. Ви бажаєте, щоб вам товари задешево продавали. Ну так все покупці цього хочуть. Такі закони ринку.
На питання Сазонича: Чому у всіх прайсах довжина арматури 11,7 м? Чому не 12? Я відповідаю так: є прайси з вказаною довжиною арматури 12м. І таких прайсів багато. Чому виробляють арматуру довжиною 11,7 м? Тому що прагнуть знизити транспортні витрати і на цьому заробити. Ну і що в цьому такого нового і дивного? У покупців одні інтереси, а у продавців інші. Взаємовідносини з’ясовуйте на ринку в процесі торгу. А чи не на форумі. Тут марно нити і скаржитися на дорожнечу.

Останній раз внесено зміни Leonid555, 10.10. о 11:35.

Перевезення вантажів металопрокату

# 8986; 28 серпня року о 10:21

Розглянемо перевезення металопрокату в бухтах залізничним і автомобільним транспортом. До перевезення може пред’являтися фасований металопрокат сформований в бухти. Вага однієї бухти до 5т. Бухти встановлені на плоских опорах.

Для того щоб перевезення була рентабельною вантажовідправник, вибирає перевізника (залізничний, автомобільний транспорт). При цьому враховується кількість перевезеного вантажу (ваги), відстані, термін доставки і вартості перевезення. Якщо продукції не більше 20т. тоді це перевезення для автотранспорту т. к. для вагонної відправки недостатньо ваги і обсягу.

Перевезення автотранспортом

Перевезення вантажів може здійснюватися саме вивезенням (покупець організовує доставку продукції своїми силами і засобами) і централізовано (вантажовідправник самостійно забезпечує доставку товару одержувачу). У перевізному процесі можлива участь автотранспортних компаній. Чим вигідна перевезення вантажів з їх участю. Наявність необхідних автотранспортних засобів. Основним автотранспортним перевізним документом є транспортна накладна.

Перевезення залізничним транспортом

Маючи достатню кількість ваги або обсягу вантажу, для повного завантаження вагона (платформа, напіввагон), вантажовідправник виконує наступні дії:

отримує дозвіл залізниці на отримання вагона під навантаження; заповнює комплект перевізних документів (ж. д. накладна, дорожня відомість, корінець дорожньої відомості та квитанцію про приймання вантажу до перевезення); виробляє завантаження вантажу в вагон. Навантаження може здійснюватися як на залізничній станції, так і під’їзній колії при його наявності у відправника; виконує кріплення вантажу у вагоні згідно з технічними умовами і т. д.

Загальні вимоги до навантаження вантажу.

Навантаження буде вважатися правильною, якщо вантаж розміщений рівномірно по довжині кузова автомобіля або статі вагона. Встановлено по поздовжній осі. Надійно закріплений. У зимовий час, перед вантаженням, кузов автомобіля або підлогу вагона посипані піском або гранітним відсівом.

Матеріали для кріплення

Кріпильними матеріалами можуть бути:

    Дерев’яні бруси 50х50 мм; відпалена дріт діаметром 6 мм; цвяхи 200 мм; металеві скоби і інші.

Міждержавна перевезення вантажів

При перевезенні вантажів у міждержавному сполученні, крім основних перевізних документів, потрібні митні документи.

Пристрій для автоматичного управління навантаженням сипучих вантажів в напіввагони

Республік ( «695933 (61) Додаткове до авт. Свід-ву (22) Заявлено 01.07. 77 (21) 2502808 / 27-11 з приєднанням заявки J% â €» (23) П ріорітет (51) M. Кл.

СРСР пе справах винаходів н відкриттів

Опубліковано05. 11.79. Бюлетень № 41 (53) УДК 621.86..067 (088.8) Дата опублікування опису 10.11,79 (72) Автори винаходу

Г. І., Прейер, В. В. Потапов і Л. Г. Дрейер

Державний проектно-конструкторський та науково (71) Заявник дослідний інститут з автоматизації вугільної промисловості (54) Пристрою першого ДЛЯ АвтОМАтІЧКСКОГО УПРАВЛГНІЯ

Навантаження сипучих вантажів у напіввагонах

Винахід відноситься до області навантажувальних робіт і може бути вико — вано при навантаження навалочних сипучих вантажів в напіввагони у вугільній, гірничорудній, коксохімічної та інших галузях промисловості.

Відомо пристрій для автоматичні кого управління навантаженням сипучих вантажів у напіввагони, що містить набір датчиків, встановлених точно в фіксірован10 них положеннях на нерухомих конструкціях і предназна енних для визначення висоти бортів кожного піввагона відповідної вантажопідйомності, для визначення початку і кінця завантаження полуваго15 на, датчики, а також датчик, призначений для визначення верхнього рівня завантаження піввагона і вмонтований на нерухомій телескопічною частини вантажного конвеєра при завантаженні по увагона з регулюванням по вазі, пли на рухомій рамі дозировочного жолоби при завантаженні піввагона за обсягом з самоподпором, і програмні елементи, що враховують конкретне розташування в кожному складі напіввагонів різної вантажопідйомності (11.

До числа недоліків, які характеризують відоме пристрій для автоматичного керування навантаженням сипучих вантажів у напіввагони, можна віднести. складність апаратури автоматичного управл ння навантаженням сипучих матеріалів в напіввагони на действуютціх цогрузочних пунктах предпрічтій і необхідність повної зупинки, без значної реконструкції на час монтажу та наладки; складність узгодження обсягу подаваного вантажу завантажувальним механізмом зі швидкістю пересування піввагона, находяшаяся під завантаженням (при завантаженні по вазі) ; важливість комплектування складів однотипними вагонами за вантажопідйомністю і необхідність в інших випадках попереднього введення програми завантаження при укомплектуванні їх різнотипними вагонами; складність уніфікації апаратури автоматизації завантаження сипучих матер (1 них КОІСтруКДІяк E Г г1). 1,) До з1 вання по Вт-) соте по; (o êå -); -. -: лих

N ;! ;; aoI відрізняється за, ь — -. ала (фіг, 8) включається мс†«

-; і »: -. 1 0 і OOTBB проштовхувати ся (ЛО

АЛЕ моменту, коли оп..п =, Віз-. . ду! 1: ч! і) до моменту, I-Or! I-: увстві, монт 3 (фіг 10! -.. -! Р рах 0 О-I-, Bàãoïa в міжвагонного е лрост3

. 0 = ;. 01 0 I. ter С. I ». ВН IЗМ 10 il llpOTHI! Itii C З ставши. ЕКЯ. »ВВГОННО! у! IIPOCTP B IIC T! Р Г РЧ. ОВ Одні; 1; ної рами з дат! Нкямі-, 1. 1. 07 «! =.! ВЂ» ванні (иг. 1 + 1) відпрацьовано кено на «1ал. Р 1а завантаження піввагона,! А! 17. ОЗР,, іень-! Й Г »» 7 »7-ООпод’РмнОсті В 7! І т

Кпаті гь IHcilo так! чи! та

II: Hi. — ч I! Bikloe. — .. Ht

-. 0 па рухомій рамі «лr. ;-.!з 1-. «А рідшала» »Н11Я вис»! Про:! УвагоiIз за рахунок розміщення. . е! -, І ь; т-. Олуваонов; підвищити надежнос. роботи дат-. іков. 9 сООтВРтстВР! н! О і Нд Рт Про вус тр О醫

CтВа за рахунок винесення так »! Як з иа зони

I! струму ГО за vttpocTI! ть з ;; с1му устрс йс Tуппа 17лен1ля «

Пристрій для автоматичного управління навантаженням сипучих вантажів у напіввагони, coaep7tлувагсна і нлже датчика висоти завантаження, який ра: змещен за заднім фронтом потоку вантажу, датчик початку навантаження розташований нижче датчиків висоти борту піввагона і висоти завантаження і зі сме! 1! Р, 7! 1 -. улеВИМІ виході датчика висоти ЗП1-рузке і початку навантаження.

Істочіікі інформації, прийняті Під Увага при експертизі

;!. ВЂ «. I IerlÜÊóÌ0 Л. Г. АВТОМВТІЗаПІя ті.: -: нологічних проц зссов вугільних шахт, М. Недра. ) »73, ※ 103.

Укладач Л. Цобан

Коректор І, Міхєєва

Замовлення 6687/21 Тираж 968 Передплатна

) 1! -! 1. П. осуцарствонного комітету СРСР у справах винаходів і відкриттів

113035, Москва, Ж-35, Парнская наб. д. 4/5

Філія ППП Патент, i. Ужгород, вул. Проектна, 4

Редактор С. Байкова Техред М. Келемеш! б то

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...