Композитна арматура в алмати. композитна арматура

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Композитна арматура в Алмати

Композитна арматура в Алмати
Склопластик і базальтопластіков, що використовується для створення стрижнів композитної арматури, вже тривалий час відомі як відмінні підсилювачі бетону. Дані технології широко застосовуються в багатьох країнах світу. The American Concrete Institute, Japan Society for Civil Engineers аналізували і розробляли особливі принципи роботи і створення. У Казахстані ж виробництвом і розробкою будівельної арматури першим став займатися на завод. Сomposite М — це перше підприємство і провідне підприємство з виробництва армуючих елементів.
Композитна арматура в Алмати від нашої організації — це запорука успішних і якісних робіт в галузі цивільного та промислового будівництва. Крім того, склопластикові стрижні відмінно себе зарекомендували в якості армуючих елементів при дорожніх роботах і ремонтах різної складності.
Спектр застосування композитної арматури:

    Роботи з укладання фундаменту; Для посилення полотна траси, мостів і огорож дорожньої розмітки; Як підсилює елемента при діжки дорожніх плиток, тротуарів, огорож; При виготовленні освітлювальних пристроїв (ізолюючий траверс ЛЕП, ЛЕП); Як гнучкі зв’язку між конструкціями.

Композитна арматура — це прекрасна альтернатива сталевим елементам за доступною ціною і чудовій якості.

    Композитна арматура в алмати. композитна арматура
    Композитна арматура в алмати. композитна арматура Композитна арматура в алмати. композитна арматура Композитна арматура в алмати. композитна арматура Композитна арматура в алмати. композитна арматура Композитна арматура в алмати. композитна арматура Композитна арматура в алмати. композитна арматура Композитна арматура в алмати. композитна арматура Композитна арматура в алмати. композитна арматура Композитна арматура в алмати. композитна арматура Композитна арматура в алмати. композитна арматура

Г. Астана, вул. Сиганак 10/2, БЦ Номад, оф. 403 тел. +7 7172 626 026, 661 695 email: composite-m @ mail. ru

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...

Композитна арматура в алмати. композитна арматураАрматура склопластикові композитна застосовується в бетонних конструкціях замість традиційної сталевої арматури. Виготовляється зі скловолокна, вуглеволокна або базальтоволокна. Зовні не отлічаестся від традиційної арматури і являє собою стрижень з зовнішнім діаметром від 4 мм і до 20 мм, будь-якої будівельної довжини з безперервною спіральною рельєфністю.

Композитна склопластикові арматура — еклогіческі безпечний будівельний матеріал. Володіє довговічністю і перевершує металеву арматуру практично за всіма показниками.

Пластикова арматура може зберігатися при будь-яких умовах. Вона така легка, що її можна транспортувати легковим автомобілем. Ця арматура являє собою скляні волокна (склоровінг) просочені особливим хімскладу.

Склопластикову арматуру так само називають полімерної, АСП (склопластикові періодичного профілю) або композитної.

Переваги стеклопластиковой арматури:

    В 2,5 рази міцніше в 10 разів легше дешевше традиційної на 45%. що істотно скорочує витрати при будівництві зручна при транспортуванні (можна перевозити в бабінах) будь-яка довжина стрижня не іржавіє, термін служби 80 років
    в бетонних виробах з армуванням (будівництво фундаменту, підлоги, гаражів, доріжок, при покриттів автострад і доріг, ст) в будівництві огорож, парканів при зміцненні берегів водойм і насипів при ремонті фундаменту, цегляних і залізобетонних конструкцій в якості гнучких зв’язків в будівництві морських і припортових конструкцій при укладанні тротуарних і дорожніх плит

Композитна арматура в алмати. композитна арматура

Композитна арматура в алмати. композитна арматура

Склопластикові арматура — новий напрямок діяльності ТОВ Plast Invest Production. Як альтернатива традиційної будівельної металевої арматури. Наша компанія займається випуском стеклопластиковой арматури АСК.

Вона являє собою високоміцний монолітний стрижень, сформований з безперервних скляних волокон (ровінгу) діаметром 10 — 15 мкм і сполучною ці волокна термореактивної синтетичної смоли.
Композитна арматура зі скловолокна АСК проводиться перетином від 4 до 18 мм. За заявкою неметалічна арматура може бути виготовлена і більшого діаметру. Залежно від плану будівельних робіт і зручності доставки до об’єкта можна купити склопластикову арматуру АСК як відрізками будь-якої довжини (стандартна довжина 6 або 12 м), так і в бухтах (до 10 мм. Включно) по 100 м (стандартно) або іншого метражу по заявці.

Виробництво композитної склопластикової арматури ведеться з використанням високих технологій, і відповідає всім сучасним стандартам якості. Склопластикові арматура виготовляється у вигляді склопластикових стрижнів зовнішнім діаметром від 4 до 20 мм з рівномірно розподіленим спіральної рельєфністю. Будь-будівельної довжини. Серед розмаїття будівельних композитних матеріалів, що застосовуються при зведенні будівель і споруд, а також проведення різних ремонтних робіт, необхідно виділити склопластикову арматуру, що характеризується значною кількістю позитивних властивостей.

Популярність композитної арматури зі склопластику пояснюється рядом наступних причин:

— високою стійкістю до процесів корозії;

— довгим терміном служби;

— відмінною переносимістю перепадів температур, в тому числі і виняткова морозостійкість.

— арматура пластикова не проводить електрику і не намагнічується

— необхідно відзначити і легкість композиційної арматури зі склопластику, що гарантує створення легких і міцних будівельних конструкцій, що забезпечує значну вигоду при будівництві у зв’язку з економією витрат, що спрямовуються на транспортування, завантаження і вивантаження, складування і зберігання.

— Низька теплопровідність, не є містком холоду.

— Висока корозійна і хімічна стійкість.

— Низька щільність, в 3,5 рази легше і в 2,5 рази міцніше металевих при рівному діаметрі.

— Зручність монтажу.

— Економічна доцільність.

— Міцність на розрив в 3 рази вище міцності сталевої арматури класу АIII.

— Композитна арматура легше металевої в 9 разів при равнопрочной заміні, що дає значне скорочення трудовитрат при проведенні залізобетонних робіт.

— Арматура не береться корозійному впливу в більшості агресивних середовищ.

— Арматура є діамагнітної і має діелектричні властивості, що дозволяє застосовувати її в таких будівлях і спорудах, як лікарні, аеропорти, станції радіолокацій.

— Економічний ефект досягається за рахунок використання композитної арматури менших діаметрів в порівнянні з металевою арматурою, а також за рахунок економія на логістиці.

Де можна використовувати композитну арматуру?

* У будівництві і ремонті ненапружених або попередньо напружених конструкцій промислового, цивільного, дорожнього та іншого будівництва

* У будівництві і ремонті бетонних конструкцій з різних типів бетону (в т. Ч. Легкого, важкого, дрібнозернистого, ніздрюватого, поризованного)

* У будівництві і ремонті конструкцій на основі гіпсових в’яжучих матеріалів

* У виготовленні і ремонті конструкцій автомобільних доріг, укосів, підпірних стін

* У виготовленні гнучких зв’язків; дюбелів для кріплення теплоізоляції; сіток і стрижнів для посилення різних конструкцій

Якими перевагами володіє неметалічна арматура перед сталевий?

* Склопластикова арматура в 2.5 рази міцніше сталевий (для композитного матеріалу поріг міцності становить 1100 МПа, а для сталі, з якої виготовляють арматуру — 390 МПа)

* При цьому щільність композитної арматури в 4 рази менше щільності стали. Це означає, що при рівній міцності каркас з неметалевої арматури буде важити в 10 разів менше, ніж каркас зі звичайних арматурних виробів.

* Композитна склопластикові арматура абсолютно не схильна до корозії. Таку арматуру можна використовувати в будь-яких погодних умовах (від -70 до +100 C) і при цьому вона збереже свої властивості.

* Крім цього, неметалічна арматура стійка до хімічних впливів. Тому її можна використовувати навіть у морській воді, при цьому термін експлуатації залишиться таким же.

* Композитні матеріали, з яких виготовлена ​​неметалічна арматура, мають приблизно такий же коефіцієнт теплового розширення, як і бетон. Це дозволяє уникнути виникнення тріщин при перепадах температури. В цілому використання композитної арматури збільшує термін служби конструкцій з бетону в 3-4 рази.

* Неметалева арматура має в 100 разів меншу теплопровідність, ніж сталеві аналоги. Тому будівлі, побудовані із застосуванням композитної арматури, значно краще зберігають тепло.

* Також композитна арматура незамінна в будівництві аеропортів, лікарень та інших спеціальних споруд, так як не схильна до намагничиванию і не проводить електричний струм.

* Склопластикова арматура поставляється в бухтах або в прутках (в залежності від діаметра). При цьому її стрижні можу мати різну довжину, залежно від потреб замовника. У поєднанні з низькою вагою композитних матеріалів, ці фактори не тільки спрощують, а й здешевлюють транспортування арматури до місця будівництва.

* З огляду на зниження витрат на транспортування, в середньому застосування стеклопластиковой арматури знижує витрати на будівництво в 2 рази. На даний момент вдалося максимально здешевити виробництво композитної арматури, що робить її доступною для використання в цивільному, промисловому і спеціальному будівництві будівельними фірмами і приватними особами.

1975 г . Амурська область. Міст побудований із застосуванням стеклопластиковой арматури, міст зберігся і стан склопластикової аматури за оцінкою НДІЗБ знаходиться в хорошому стані.

Ротару:и даже после 45 лет Ваша кожа будет свежей и подтянутой, если...

Добавляю 1 каплю и СЕКС с мужем длится по 2-3 часа. Потенция железная!

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

При простатите и вялой потенции никогда не трогайте свой...

Вам кричу! Если ноют колени и тазобедренный сустав cразу убирайте из рациона...